Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte v našem elektronickém kurzu    

 
ObrazekZákladní kurz rozšířeného vědomí, který vám právě předkládáme, nabízíme zdarma široké veřejnosti, protože věříme, že tím přispějeme k lepšímu životu v současném světě…
Smyslem kurzu je pomoci vám k hlubšímu vhledu do vlastního nitra, rozšířit vědomí sebe sama přirozenou a nenásilnou cestou a odhalit v sobě skryté, mnohdy snad dosud netušené možnosti vlastní seberealizace.
 
Hledáte odpovědi na základní existenční otázky? Chcete prožít ‚na vlastní kůži‘, co je to duchovní probuzení? Cítíte, že ve vás ‚něco‘ je a chcete to konzultovat se zkušeným mistrem? Přejete si vykročit novým směrem, ale neměli jste dosud příležitost? Potom se nacházíte na správném místě!
 
Nabízíme vám možnost začít. Ukážeme vám nejdůležitější aspekty vnitřního rozvoje a růstu a pomůžeme vám nalézt odpovědi na nejběžnější otázky na cestě duchovního poznání, neboť jsme přesvědčeni, že to je jediná účinná cesta ke skutečnému řešení problémů - nejen vašich, ale také problémů celé planety, naší moderní civilizace.
 
Věříme, že právě vám tento kurz pomůže změnit klíčové okolnosti vašeho života k lepšímu pro dobro vaše i pro dobro vašeho okolí a tím nepřímo také pro dobro celé společnosti.
 
 
Jak eKurz zdarma probíhá?
 
Tento základní kurz se skládá ze tří lekcí. Každá lekce obsahuje vlastní téma, pokračuje jednoduchým praktickým cvičením a je uzavřená rekapitulací formou testu. Zodpovězení otázek není nijak časově omezeno. Záleží jen na vás, jak dlouho se budete kurzu věnovat.
 
Protože běžná výuka probíhá ve skupinách pod vedením zkušených lektorů, její výsledky bývají rychlejší a výraznější než ty, kterých dosáhnete, když zde budete pracovat sami. Budete-li však pečlivě studovat a cvičit, výsledky dozajista změní váš život k lepšímu.
 
Jakmile úspěšně dokončíte všechny tři lekce, na vaši e-mailovou adresu vám zašleme závěrečné vyhodnocení a potvrzení o úspěšném absolvování kurzu formou písemného osvědčení.
 
Tím se zdarma stáváte mimo jiné také čestným a nezávislým členem naší společnosti rozšířeného vědomí, což vám přináší řadu nových možností a výhod.
 
Přejeme vám mnoho úspěchů a radosti při účasti v kurzu rozšířeného vědomí.
 
 
Doporučený postup
 
Projděte postupně jednotlivé lekce. Nad každým tématem se pozastavte, než přejdete ke cvičení. Pokud již máte nějaký svůj oblíbený Obrazekzpůsob naslouchání vnitřnímu hlasu či svůj obvyklý způsob meditace a vnitřního zklidnění, určitě ho během tohoto kurzu také využijte a nad jednotlivými tématy se hlouběji zamyslete.
 
Pak přistupte ke cvičení dané lekce a věnujte mu tolik času, kolik uznáte za dostatečné. Není třeba spěchat, měli byste si být jistí, že jste všemu dobře porozuměli a nemáte žádnou potíž s teorií ani s praxí. Dané cvičení můžete libovolně vícekrát opakovat.
 
Teprve potom, až budete mít pocit, že jste první dvě části lekce zvládli, začněte s testem. Odpovězte popravdě na každou otázku označením správné odpovědi a pokračujte dle instrukcí dále, až dokončíte všechny tři lekce.
 
Upozornění:
Během kurzu nepoužívejte žádné psychotropní látky ani drogy.
Účast na tomto samostudiu je dobrovolná, bezplatná a anonymní. Veškeré riziko spojené s nesprávným prováděním jednotlivých cvičení přebírá absolvent na vlastní zodpovědnost.